Jobusovky

VIAC O INTERPRETOVI:

Po minuloročnom úspechu k nám opäť zavíta legendárny spisovateľ, muzikant a známy abstinent medzi hudobníkmi – Branislav JOBUS 🤪 Odkedy abstinuje, každý rok napísal jednu rozprávkovú knihu pre deti aj dospelých. 📚 Muflón Ancijáš, komisár Mrodge, červotoč Chrumo, ale aj ďalší hrdinovia z jeho kníh dokážu pobaviť naozaj všetkých. 🤭 V našom programe bude Braňo Jobus spievať a rozprávať o týchto svojich knihách a na záver, samozrejme, zopár kníh s radosťou podpíše. ✍🏽 Určite nevynechá jeho tohtoročnú novinku s názvom AKO ZEMEPÁNA VYMLETÉHO SPRAVODLIVOSŤ ZOMLELA.

👀😁 Na jeho program teda odporúčame prísť nielen deťom, ktorým je primárne určený, ale aj dospelým! 😉 Jeho knihy sú nadčasové a témy, o ktorých píše, sú veľmi aktuálne. 👌🏽

O knihe AKO ZEMEPÁNA VYMLETÉHO SPRAVODLIVOSŤ ZOMLELA:
K mlynárovi Vetroslavovi Plevovi nastúpi do služby Justícia Nepochybná, ktorú z rodnej doliny vyhnal zemepán Vymletý. No zrazu vietor utíchol, mlyn sa zastavil a všetci zákazníci od Plevu poutekali. Až raz dotiahol čierny záprah plný voz zrna na pomletie. Nebolo to obyčajné zrno, boli to ľudské skutky. Každé zrnko jeden skutok. Bolo ho treba pomlieť, ale ani jedno zrnko nesmie vyjsť nazmar, všetko do posledného prachu múky treba odovzdať. No Justícia z múky pozametanej z mlynských kameňov upiekla posúch, a tým dohodu porušila. Dáma v čiernom Karmen však Justícii poradí ako tento prehrešok odčiniť. Všetky situácie, v ktorých sa ocitne, sa musia skončiť spravodlivo. Božie mlyny melú pomaly, ale isto.

web made by Timilk © O.Z. Gospelová Muzika 2024